Prenses 3D Salon - Hair Salon

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Kaufcom Games Apps Widgets
Prenses 3D Salon - Hair Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yüklemek için indir butonuna basabilirsiniz.

Prenses 3D Salon - Hair Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yüklemek için indir butonuna basabilirsiniz. Bu mükemmel oyunu işte bu kadar kolay bir şekilde cihazınıza yükleyerek kızlarınıza armağan edebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları inanılmaz eğlenceler ile dolu olan harika oyuna sahip olmasını sağlayarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

Mükemmel görsel efekt ve gerçekçi 3D grafikler kullanılarak geliştirilmiş olan Prenses 3D Salon - Hair Salon oyununda kızlarınız ekranına gelen güzel kıza ilk olarak sivilce tedavisi uygulayarak ona cilt bakımı maskesi uygulayacaklar. Sonra ona menüde bulunan rengarenk makyaj malzemelerini kullanarak müthiş bir makyaj yapacaklar. Sonra da ona güzel bir saç modeli uygulayacaklar. Son olarak da onu menüde bulunan birbirinden şık kıyafet ve aksesuarlar ile süsleyerek onun mükemmel bir görünüme kavuşmasını sağlayacaklar.

Prenses 3D Salon - Hair Salon indir